Kompleksowe rozwiązania

prawne

O kancelarii

Kancelaria działa na rynku usług prawniczych od 2008 roku, dostarczając kompleksowe rozwiązania prawne dla wyspecjalizowanych podmiotów gospodarczych.

W przeważającej części Kancelaria specjalizuje się w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów działających na rynku farmaceutycznym. Specjalizacja Kancelarii obejmuje w szczególności doradztwo w zakresie prowadzenia złożonych projektów badawczo – rozwojowych, w tym dofinansowanych ze środków publicznych, rejestracji i dopuszczenia do obrotu produktów leczniczych, jak również wszelkich kwestii związanych z produkcją i wprowadzaniem do obrotu produktów medycznych i suplementów diety.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu najbardziej skomplikowanych postępowań sądowych i pozasądowych z dziedziny ochrony praw wyłącznych, w szczególności praw autorskich. Nasze doświadczenia obejmują także kwestie związane z ochroną zasad uczciwej konkurencji.

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w doradztwie na rzecz spółek publicznych. Posiadamy także doświadczenie w doradztwie na rzecz innych spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji.

W zakresie naszych kompetencji należy także wszelkie doradztwo i zastępstwo w obrębie obsługi wierzytelności. Posiadamy niezwykle bogate doświadczenie w przeprowadzaniu procesu restrukturyzacji zadłużeń i ich egzekucji. Możemy pochwalić się współpracą z największymi podmiotami na rynku obrotu wierzytelnościami wysoce wyspecjalizowanymi, odnosząc znaczne sukcesy dla naszych klientów.

Kancelaria świadczy swoje usługi na rzecz podmiotów krajowych, jak i zagranicznych.
Obsługa naszych Klientów prowadzona jest w językach polskim i angielskim.

Kancelaria wspiera inicjatywy społeczne, a także świadczy pomoc Pro bono.